Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Dolnośląskie. Pieniądze dla urzędów pracy

Dolnośląskie. Pieniądze dla urzędów pracy fotolia.pl

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy ogłosił nabór wniosków w ramach działania 8.1 Projekty powiatowych urzędów pracy, dolnośląskiego
regionalnego programu operacyjnego. Wnioski będę mogły być składane od 22 marca do 2 kwietnia. Kwota przeznaczona na realizację projektów pozakonkursowych powiatowych urzędów pracy w bieżącym roku wynosi 52,6 mln zł. Maksymalny poziom dofinansowania został ustalony na poziomie 85 proc.

Standardowo w tego typu projektach realizowane mogą być instrumenty i usługi rynku zawarte w ustawie o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, z wyłączeniem robót publicznych. Rozwiązania te mają być zastosowane do następujących typów operacji: zakładających indywidualizację wsparcia oraz pomocy w zakresie określenia ścieżki zawodowej; uzupełnienie lub zdobycie nowych umiejętności i kompetencji; służące zdobyciu doświadczenia zawodowego wymaganego przez pracodawców; służące wsparciu mobilności międzysektorowej i geograficznej; skierowane do osób z niepełnosprawnościami.

Więcej na temat naboru można przeczytać tutaj.

Pt., 15 Mrz. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Jarosław Komża