Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Elementarz PPP na bezpłatnym szkoleniu we Wrocławiu

Elementarz PPP na bezpłatnym szkoleniu we Wrocławiu fotolia.pl

Zasady budowania partnerstwa publiczno-prywatnego, procedura wyboru partnera prywatnego, finansowanie przedsięwzięć – to tylko część tematów, które zostaną omówione 27 listopada br. podczas warsztatów w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu.

Celem spotkania jest przybliżenie tematyki i procedur partnerstwa publiczno-prywatnego osobom, które nie mają w tym zakresie doświadczenia a rozważają realizację inwestycji w formule PPP.

Jest ono przeznaczone dla osób zatrudnionych w JST czy jednostkach podległych, w tym w szczególności dla decydentów i urzędników zajmujących się inwestycjami, pozyskiwaniem środków unijnych, zamówieniami publicznymi, obsługą prawną

Do udziału zapraszają: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz konsorcjum Związku Miast Polskich i Związku Powiatów Polskich.

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu „Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Zainteresowanych prosimy o uzupełnienie elektronicznego formularza znajdującego się na stronie www.zpp.pl 

Czas na zgłoszenia to 23 listopada.

Szkolenie jest bezpłatne. Uczestnicy pokrywają jedynie koszty dojazdu, pozostałe opłaty finansowane są ze środków projektu.

Program szkolenia dostępny jest TUTAJ.

Zachęcamy do udziału!

Pt., 9 Lst. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska