Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Fundusze Europejskie dla samorządów w 2018 roku - spotkanie informacyjne w Zamościu

Fundusze Europejskie dla samorządów w 2018 roku - spotkanie informacyjne w Zamościu fotolia.pl

30 stycznia br. w Zamościu przy ul. Partyzantów 94, w godzinach 10:00 - 13:00 odbędzie się spotkanie informacyjne kierowane w szczególności do gmin i powiatów, dotyczące możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich w 2018 roku.

Na spotkaniu omawiane będą możliwości wsparcia samorządów z funduszy europejskich w 2018 roku, zarówno programy krajowe, jak i Regionalny Program Województwa Lubelskiego.

Zgłoszenia na spotkanie odbywają się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do dnia 25 stycznia 2018 roku. Formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

W programie spotkania m.in.: Oferta sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE); Dotacje w krajowych programach operacyjnych: Program Wiedza Edukacja Rozwój, Program Infrastruktura i Środowisko, Polska Cyfrowa; Dotacje w Regionalnym Programie Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020; przewidziane są również konsultacje indywidualne.

Dodatkowych informacji uzyskać można pod numerem telefonu: 84  638 02 67 lub pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: funduszeeuropejskie.gov.pl

Pt., 12 St. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Alicja Cisowska