Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Wystartowała III edycja programu stypendialnego Funduszu Natalii Partyki

Wystartowała III edycja programu stypendialnego Funduszu Natalii Partyki fotolia.pl

Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z siecią sklepów Biedronka uruchomił III edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców, borykających się z trudnościami w rozwoju kariery.

To wyjątkowy program, który wspiera młodych, utalentowanych ludzi, którzy szukają dofinansowania swojego rozwoju sportowego. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 zł. na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych.

Kto może otrzymać stypendium Natalii Partyki?

Osoby w wieku 17-22 lata, które osiągają wysokie wyniki w sporcie na poziomie odpowiedniej do kategorii wiekowej klasy sportowej, we współzawodnictwie krajowym lub międzynarodowym, w dyscyplinach indywidualnych lub grach zespołowych, w dyscyplinach olimpijskich lub paraolimpijskich i spełniają przynajmniej jedno z następujących kryteriów:

  • pochodzą z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, o dochodzie gospodarstwa domowego w przeliczeniu na osobę nie wyższym niż 1400,00 zł (dochód netto).
  • mają orzeczoną niepełnosprawność.

Stypendia w wysokości 1000 zł miesięcznie będą wypłacane od listopada 2017 r. do sierpnia 2018 r. Kandydaci, prócz wypełnionego formularza zgłoszeniowego, muszą przesłać także 1-minutową prezentację wideo.

Wnioski stypendialne należy składać do 26 września 2017 r.

Szczegółowe zasady przyznawania stypendiów znajdują się na www.fundusznataliipartyki.pl./konkurs-stypendialny.

Źródło: fundusznataliipartyki.pl

Pt., 8 Wrz. 2017 0 Komentarzy Dodane przez: Dawid Kulpa