Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

We Wrocławiu kupując choinkę możesz pomóc dzieciom

We Wrocławiu kupując choinkę możesz pomóc dzieciom fotolia.pl

Choinkowy Las ponownie zagościł we Wrocławiu. Już teraz, kupując bożonarodzeniowe drzewko w Choinkowym Lesie przy Stadionie Wrocław można pomóc dzieciom chorym na raka. Wsparcie zostanie przekazane pacjentom z Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei”.

10 zł z każdego drzewka kupionego w Choinkowym Lesie przeznaczone zostanie na pomoc potrzebującym dzieciom. Projekt „Program Broviak. Krócej w szpitalu” wyposaża małych pacjentów a także ich rodziców w nierefundowane preparaty i akcesoria potrzebne do domowej pielęgnacji wkłucia centralnego. Klinika „Przylądek Nadziei” to największy ośrodek onkologii dziecięcej w Polsce. Choinkowy Las dla Przylądka Nadziei to wspólna idea Green Partners i Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową". W ubiegłym roku w akcji sprzedaży drzewek bożonarodzeniowych na leczenie i opiekę nad dziećmi udało się zebrać ponad 11 tysięcy złotych. Kupując drzewko można zatem zrealizować najważniejsze świąteczne przesłanie, jakim jest pomoc potrzebującym.

W Choinkowym lesie będzie można kupić jodłę kaukaską, jodłę kalifornijską, świerka srebrnego oraz świerka pospolitego. Choinki cięte i doniczkowe. Od 40 cm do 7 metrów. Choinkowy las znajduje się we Wrocławiu, przy Stadionie Wrocław, al. Śląska 1, brama A. Choinki można kupować codziennie od 5 do 23 grudnia w godzinach 9.00 – 21.00.

Źródło: Miasto Wrocław

Śr., 18 Gr. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Węgrzyn