Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

„Samorząd terytorialny w trosce o zdrowie mieszkańców”

„Samorząd terytorialny w trosce o zdrowie mieszkańców” fotolia.pl

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego zaprasza na konferencję pt. „Samorząd terytorialny w trosce o zdrowie mieszkańców”,  która odbędzie się 3 października 2019 r. w godzinach 10.00 – 14.00 (rejestracja od godziny 9:30) w Sali Rycerskiej na Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie (ul. Zamkowa 2, 99-210 Uniejów).

Wydarzenie stanowić będzie forum wymiany doświadczeń, opinii i informacji na temat przedsięwzięć realizowanych na rzecz zdrowia na terenie województwa łódzkiego. Celem przedsięwzięcia jest przedstawienie uczestnikom działań na rzecz zdrowia podejmowanych przez jednostki samorządu terytorialnego, przybliżenie praw pacjenta w tym regionalnych i lokalnych programów w zakresie ochrony zdrowia realizowanych przez NFZ.  Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc rejestracji należy dokonywać do dnia 13 września br. Rejestracji można dokonać pod linkiem www.nist.gov.pl.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymają Państwo na podany przez siebie adres poczty elektronicznej - automatycznego zwrotnego maila potwierdzającego, że zgłoszenie zostało dokonane w sposób prawidłowy.

W załączeniu znajduje się zaproszenie i agenda.

Źródło: www.nist.gov.pl

Załączniki:
Pobierz ten plik (Agenda_Uniejów.pdf)Agenda_Uniejów.pdf198 kB
Pobierz ten plik (Zaproszenie.pdf)Zaproszenie.pdf529 kB
Wt., 20 Sp. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś