Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Już w czerwcu II Kongres Komunikacji w Ochronie Zdrowia

Już w czerwcu II Kongres Komunikacji w Ochronie Zdrowia fotolia.pl

11 i 12 czerwca br. w Łodzi odbędzie się II Kongres Komunikacji w Ochronie Zdrowia.

Główna myśl tegorocznej edycji Kongresu skupia się wokół pytania o tworzenie i komunikację skutecznych programów polityki zdrowotnej tak, żeby stosunek nakładów do efektów był jak najlepszy.

Uczestnicy Kongresu będą dyskutować o:

  • Tworzeniu skutecznych programów antykryzysowych dla uczestników sektora Ochrony Zdrowia.
  • Określeniu roli i zadań osób zajmujących się komunikacją. Jakie narzędzia powinniśmy mieć do dyspozycji, budując komunikację wewnątrz firmy oraz z otoczeniem?
  • Odpowiedzialności pacjentów za udział w procesie leczenia. Jak spowodować, żeby pacjenci zgłaszali się na zaplanowane wizyty? Jak pomóc pacjentom w stosowaniu się do zaleceń lekarskich?
  • Zarządzaniu procesowym w ochronie zdrowia.

Uczestnicy będą mogli także zapoznać się z możliwościami jakie daje proces Design Thinking (myślenie projektowe), który służy do tworzenia wartościowych rozwiązań uwzględniających potrzeby i oczekiwania użytkowników usług i produktów. Ponadto zorganizowane zostaną warsztaty z zakresu zarządzania kryzysowego oraz wykorzystania narzędzi CRM do budowania relacji z pacjentami.

Z uczestnikami swoimi doświadczeniami podzielą się wybitni specjaliści w zakresie budowania skutecznej komunikacji nie tylko w ochronie zdrowia, ale również w obszarze biznesu i nauki.

Kongres adresowany jest do wszystkich, którzy chcą budować wartościowe relacje z pacjentami, otoczeniem biznesowym oraz wewnątrz organizacji działających w obszarze ochrony zdrowia. W szczególności do przedstawicieli jednostek podległych i nadzorowanych przez Ministerstwo Zdrowia, rzeczników prasowych, pełnomocników ds. praw pacjenta, osób zajmujących się promocją zdrowia w szpitalach ale także do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizatorów kampanii profilaktyki zdrowotnej, organizacji pozarządowych, przedstawicieli organizacji pacjenckich oraz uczelni medycznych.

Szczegóły dotyczące wydarzenia, znajdziecie Państwo tutaj: http://kongreskomunikacji.pl/ 

Źródło: kongreskomunikacji.pl

Wt., 28 Mj. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Dawid Kulpa