Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Wsparcie finansowe anonimowych i bezpłatnych badań testowych w kierunku HIV wraz z poradnictwem w woj. wielkopolskim – otwarty konkurs ofert trwa!

Wsparcie finansowe anonimowych i bezpłatnych badań testowych w kierunku HIV wraz z poradnictwem w woj. wielkopolskim – otwarty konkurs ofert trwa! fotolia.pl

Wojewoda Wielkopolski ogłosił dla podmiotów uprawnionych określonych w art. 3 ust. 2 i 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na realizację programu pn.: „Wsparcie finansowe anonimowych i bezpłatnych badań testowych w kierunku HIV wraz z poradnictwem okołotestowym dla mieszkańców województwa wielkopolskiego”.

Nabór trwa do 4 czerwca 2019 r. Maksymalna kwota środków w budżecie Wojewody Wielkopolskiego przeznaczona na wykonanie zadania wynosi 17 000 zł.

Celem programu jest sfinansowanie co najmniej 700 testów przesiewowych w kierunku HIV, dla osób, którym zostanie udzielone anonimowe i bezpłatne poradnictwo przed i po teście.

Podmiotami uprawnionymi do składania ofert są podmioty, których działalność statutowa obejmuje zadania w zakresie ochrony i promocji zdrowia.

Realizacja zadania przewidziana jest do dnia 31 grudnia 2019 roku.

Oferty należy składać w Punkcie Informacyjnym w holu budynku A Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu, al. Niepodległości 16/18, 61-713 Poznań, w terminie do dnia 4 czerwca 2019 r., w zaadresowanych kopertach z dopiskiem „Konkurs ofert 2019 – profilaktyka HIV/AIDS”. Na kopercie umieścić opis: Wydział Zdrowia „NIE OTWIERAĆ.”

W przypadku nadesłania oferty pocztą, o dotrzymaniu terminu decyduje data stempla pocztowego.

Źródło: fundusze.ngo.pl; poznan.uw.gov.pl

Czw., 23 Mj. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Alicja Cisowska