Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Szpital Powiatowy w Pszczynie zbiera na sprzęt specjalistyczny

Szpital Powiatowy w Pszczynie zbiera na sprzęt specjalistyczny fotolia.pl

Pszczyński szpital dysponuje sprzętem, który niezbędny jest do właściwej opieki nad pacjentem. Ale konieczne są ciągłe inwestycje w jego unowocześnianie. Na co brakuje środków.

Część gmin powiatu pszczyńskiego zadeklarowała już wsparcie finansowe na rzecz zakupu sprzętu. W pomoc w tym zakresie intensywnie włączają się włodarze powiatu pszczyńskiego i na różne sposoby starają się wesprzeć szpital. Dlatego doszło do współpracy pomiędzy powiatem pszczyńskim, a stowarzyszeniem „Omnibus”, aby każdy, kto byłby zainteresowany pomocą finansową na rzecz pszczyńskiego szpitala, mógł to zrobić. 1

100% darowizn, które wpłyną na konto Omnibusa dla Szpitala Powiatowego w Pszczynie, będzie przeznaczona na jego doposażenie.

Podobnie jak wiele szpitali, również pszczyński szpital chciałby docelowo uruchomić fundację, której działanie skupiałoby się, m.in. na poprawie infrastruktury, pomieszczeń i urządzeń szpitala, aby był on ośrodkiem z roku na rok coraz bardziej nowoczesnym. Dopóki jednak fundacja taka nie uzyska statusu organizacji pożytku publicznego, darczyńcy mogą pomagać, kierując datki na konto Omnibusa.

Więcej na: www.szpital.pszczyna.pl

Pon., 4 Mrz. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska