Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Sobota z Funduszami Europejskimi - „ZaBIEGaj o FUNdusze”

Sobota z Funduszami Europejskimi - „ZaBIEGaj o FUNdusze” fotolia.pl

8 września odbędzie się trzecia edycja imprezy „ZaBIEGaj o FUNdusze”. Nie zwlekaj, zapisz się do 3 września.

Jedno (na dystansie 5,4 km) lub dwa okrążenia (ok. 10,8 km) wokół jeziora są tylko pretekstem do tego, aby przyjść w drugą sobotę września nad Maltę w Poznaniu. Przede wszystkim w wydarzeniu „zaBIEGAJ o FUNdusze” chodzi to, aby skorzystać z konsultacji unijnych, poszerzyć swoją wiedzę na temat Funduszy Europejskich, dowiedzieć się, o jakie środki unijne można się ubiegać. Tego dnia, nie zabraknie też specjalnie przygotowanych atrakcji, m. in. będzie można poćwiczyć z trenerami oraz wziąć udział w konkursach wiedzy o funduszach. Podczas biegu beneficjenci opowiedzą o swoich unijnych inwestycjach oraz o korzyściach, jakie dzięki nim osiągnęli, podzielą się również swoimi doświadczeniami.

Tegoroczna akcja rozpocznie się od godz. 10.00, natomiast zawodnicy ze startu głównego ruszą o godz. 11.00 (od strony toru regatowego). Udział w biegu jest bezpłatny, a dla najlepszych przewidziane są nagrody rzeczowe. Minimalny wiek uczestników to 16 lat, niepełnoletni muszą posiadać zgodę rodzica lub opiekuna, który powinien być obecny podczas weryfikacji.

Aby zapisać się na bieg należy zarejestrować się on-line na stronie internetowej www.bieg.wielkopolskie.pl Tam również będzie można znaleźć szczegółowe informacje. Dla każdego biegacza przewidziano pakiet startowy oraz pakiet finishera, a w nich m.in. numer startowy, woda i medal. Zwycięzcy natomiast otrzymają wartościowe nagrody rzeczowe.

Źródło: www.umww.pl

Pt., 31 Sp. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś