Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Już we wrześniu Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aptekarzy!

Już we wrześniu Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aptekarzy! fotolia.pl

Okręgowa Izba Aptekarska w Olsztynie organizuje w dniach 6-9 września br. roku VII Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aptekarzy.

Regaty odbędą się w Giżycku w Ośrodku Wypoczynkowym „Łabędzi Ostrów” w Pięknej Górze, nad jeziorem Kisajno.

Izba zaprasza wszystkie Okręgowe Izby Aptekarskie do wystawienia swoich załóg. Obsada jachtów od 4 do 6 osób. Na każdym jachcie wymagana obecność co najmniej 2 aptekarzy. Jeden z tych aptekarzy musi posiadać uprawnienia (patent żeglarski).

Start i walka odbędą się w trzech kategoriach - o puchar Prezesa NRA, o puchar Prezesa OIA w Olsztynie i statuetkę najlepszego Sternika (Skipera) regat.

Dla upamiętnienia 100-lecia odzyskania niepodległości w czasie regat zostanie również wręczona nagroda im. Leopolda Skulskiego dla Izby aptekarskiej, która wystawiła do tej pory w zawodach żeglarskich najwięcej załóg żeglarskich. Nagrodę tą ufundowało Czasopismo Aptekarskie.

W tym roku po raz kolejny dopuszczone zostaną do rywalizacji poza klasyfikacją główną załogi firm farmaceutycznych, które będą sklasyfikowane w swojej kategorii, która to kategoria nazwana jest I Mistrzostwami Firm Farmaceutycznych oraz studentów farmacji. Uczestnictwa załóg firm farmaceutycznych oraz studentów farmacji w regatach zostały określone w regulaminie regat na zasadach określonych przez organizatora.

Dodatkową atrakcją i szkoleniem w tym roku będą pokazy ratownictwa wodnego.

Więcej informacji na temat wydarzenia (program, regulamin) znajdziecie Państwo tutaj.

Źródło: olsztyn.oia.org.pl oraz rynekaptek.pl

Wt., 7 Sp. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Dawid Kulpa