Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Ruszyła rejestracja na pierwszą debatę z cyklu "Wspólnie dla zdrowia"!

Ruszyła rejestracja na pierwszą debatę z cyklu fotolia.pl

W związku z rozpoczęciem narodowej debaty o zdrowiu „Wspólnie dla Zdrowia” Ministerstwo Zdrowia uruchomiło rejestrację uczestników na pierwszą konferencję: „Pacjent i system – zasady działania opieki medycznej”.

Debata „Wspólnie dla zdrowia” ma pokazać, jakie powinny być kierunki zmian w systemie, jakie cele i priorytety. W ramach debaty zaplanowano cykl konferencji, które mają się odbywać od czerwca br. do czerwca 2019 roku. W 2018 r. planowane są cztery konferencje - w czerwcu, wrześniu, październiku i grudniu, zaś w 2019 r. trzy - w lutym, kwietniu i czerwcu. Mają się odbywać kolejno w Warszawie, Krynicy-Zdroju, Łodzi, Lublinie, Gdańsku, Białymstoku i ostatnia - znowu w stolicy.

Wśród planowanych tematów spotkań są m.in. najbliższy „Pacjent i system – zasady działania opieki medycznej”, „Medycyna, finanse, gospodarka”, „Własność, odpowiedzialność, gospodarka”, „Kadry w ochronie zdrowia: wyzwania i rozwój”, „Profilaktyka i zdrowie publiczne: świadomość, odpowiedzialność i bezpieczeństwo pacjenta”.

Pierwsza konferencja „Pacjent i system – zasady działania opieki medycznej” odbędzie się 13 czerwca w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie o godz. 10:00.

Rejestracja na stronie internetowej ministerstwa: https://www.gov.pl/zdrowie/rejestracja-uczestnikow

Liczba miejsc dla jest ograniczona!

Źródło: gov.pl

Sob., 9 Czrw. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Dawid Kulpa