Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Będą debatować na temat możliwości poprawy zdrowia mieszkańców

Będą debatować na temat możliwości poprawy zdrowia mieszkańców fotolia.pl

Największe wyzwania w profilaktyce chorób zakaźnych oraz poprawa stanu zdrowia dzieci z powiatu ostrołęckiego to tematy przewodnie spotkania, które odbędzie się w poniedziałek, 4 czerwca br. w Urzędzie Miasta Ostrołęki.

Wydarzenie odbędzie się w ramach ogólnopolskiego cyklu edukacyjnego „Zdrowie-Człowiek-Profilaktyka” i zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Pana Janusza Kotowskiego. Partnerami merytorycznymi spotkania są organizacje działające na rzecz zdrowia: Stowarzyszenie Parasol dla Życia oraz Fundacja Aby Żyć. Celem spotkania jest podsumowanie inicjatyw zdrowotnych realizowanych w regionie, przedstawienie ich efektów oraz planów na najbliższą przyszłość.

O priorytetach zdrowotnych w profilaktyce chorób zakaźnych opowie Lekarz Maria Kapuśniak, z Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce. O doświadczeniach w realizacji programów profilaktycznych oraz ich efektach opowie Pani Agnieszka Busz, Dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Płocka.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali przedstawiciele samorządów terytorialnych szczebla gminnego i powiatowego województwa mazowieckiego, radni, środowisko medyczne, w tym lekarze praktycy, pielęgniarki oraz przedstawiciele Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Załączniki:
Pobierz ten plik (ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ W URZĘDZIE MIASTA OSTROŁĘKI.pdf)Zaproszenie587 kB
Czw., 24 Mj. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska