Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Ruszyła rekrutacja na pierwsze studia w dziedzinie Koordynowanej Opieki Zdrowotnej

Ruszyła rekrutacja na pierwsze studia w dziedzinie Koordynowanej Opieki Zdrowotnej fotolia.pl

Polskie Towarzystwo Koordynowanej Ochrony Zdrowia oraz Polska Federacja Szpitali zapraszają na pierwsze w Polsce studia podyplomowe dla Menedżerów Koordynowanej Ochrony Zdrowia (MKOZ) na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego (UKSW) w Warszawie.

Dwusemestralne (184 godzin) studia zostają uruchomione w maju br., (w trybie sobotnio-niedzielnym) dzięki współpracy Polskiego Towarzystwa Koordynowanej Ochrony Zdrowia (PTKOZ) i Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (UKSW). Idea studiów spotkała się z zainteresowaniem i wsparciem ze strony Ministra Zdrowia i Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia.

Studia MKOZ mają charakter unikatowy, bowiem są to pierwsze studia tego typu na polskim rynku uniwersytecko-edukacyjnym, a jednocześnie charakteryzuje je niezwykle duży wymiar praktyczny.

Wybitni wykładowcy to przede wszystkim praktycy na co dzień zajmujący się tematyką i obszarem będącym przedmiotem studiów. Studia kończą się uzyskaniem dyplomu UKSW oraz certyfikatu PTKOZ i uzyskania presitiżowego tytułu „Fellow of the Polish Association of Managed Care – FPAMC”.

Szczegółowe informacje o studiach znajdziecie Państwo tutaj.

Źródło: pfsz.org

Śr., 21 Mrz. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Dawid Kulpa