Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Zdrowie w obliczu zagrożeń środowiskowych

Zdrowie w obliczu zagrożeń środowiskowych fotolia.pl

16-18 maja 2018 r. w Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku, Al. Lotników Polskich 24 odbędzie się konferencja pn. „Zdrowie a zagrożenia współczesnego świata”.

Tytuł konferencji zawiera szeroki zakres tematyczny, w ramach którego planowane jest poruszenie problemów zaburzenia odżywiania, uzależnień od gier komputerowych i Internetu, cyberprzemocy, problem chorób tropikalnych związanych z wyjazdami zagranicznymi, zanieczyszczenie środowiska, ale też inne problemy zdrowotne związane z postępem cywilizacyjnym.

Formy przekazu podczas konferencji mają nie ograniczać się tylko do wykładów, dlatego planowane są panele, dyskusje oraz warsztaty.

Organizatorem wydarzenia jest burmistrz Świdnika, a współorganizatorem Stowarzyszenie Zdrowych Miast Polskich. Konferencja objęta jest patronatem rektora Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Sekretariat Konferencji: Wydział Oświaty i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Świdnik, ul. Stanisława Wyspiańskiego 27, 21-040 Świdnik, tel. 81 751-76-22, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja o Konferencji oraz niezbędne formularze publikowane będą na stronie Świdnik Wysokich lotów w zakładce Zdrowy Świdnik oraz na stronie internetowej Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich.

Sob., 17 Lt. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska