Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Szkolenie z zakresu praw pacjenta w województwie śląskim

Szkolenie z zakresu praw pacjenta w województwie śląskim .

Praktyczne aspekty pracy Rzecznika Praw Pacjenta, prowadzenie postępowań w sprawach praktyk naruszających zbiorowe prawa pacjentów, rola pełnomocnika ds. praw pacjenta w placówce medycznej – to tylko niektóre z tematów, które są poruszane podczas bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Biuro Rzecznika Praw Pacjenta we współpracy ze Związkiem Powiatów Polskich oraz Powiatem-Gospodarzem.

Spotkania będą okazją do wymiany poglądów na temat roli pełnomocnika ds. praw pacjenta w szpitalu. Podczas szkoleń przewidziany jest także czas na dyskusję o zidentyfikowanych problemach oraz współpracy kierownictwa placówek medycznych i pełnomocników ds. praw pacjenta z Rzecznikiem Praw Pacjenta.

Terminy najbliższych szkoleń to:

  •     9 listopada 2017 r. w godz. 10:00-14:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Częstochowie przy ul. Jana III Sobieskiego 9;
  •     10 listopada 2017 r. w godz. 10:00-14:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej przy ul. Piastowskiej 40.

Będą to kolejne spotkania w ramach cyklu poświęconego prawom przysługującym pacjentom. Podczas warsztatów omawiane są także wnioski płynące ze zgłoszeń pacjentów do Biura oraz pracy Rzecznika Praw Pacjenta, w tym prowadzonych postępowań. Szkolenia prowadzą eksperci – pracownicy Biura Rzecznika Praw Pacjenta.

Warsztaty są organizowane przez cały rok, w każdym województwie. Do udziału zaproszeni są w pierwszej kolejności dyrektorzy szpitali oraz pełnomocnicy ds. praw pacjenta.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o przysłanie zgłoszenia do Wydziału Dialogu Społecznego i Komunikacji Biura Rzecznika Praw Pacjenta  pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: (22) 532 82 17.

W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko uczestnika, stanowisko, kontakt telefoniczny oraz mailowy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 października 2017 r.

Programy szkoleń dostępne są poniżej.

Wt., 24 Prn. 2017 0 Komentarzy Dodane przez: Rafał Rudka