Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Rusza Konkurs "Samorządowy Lider Zarządzania 2011" - zachęcamy do udziału

Rusza Konkurs fotolia.pl

Związek Miast Polskich w partnerstwie ze Związkiem Powiatów Polskich i Związkiem Gmin Wiejskich RP oraz Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji inauguruje kolejną edycję Konkursu Samorządowy Lider Zarządzania 2011 - usługi społeczne.

Celem organizowanego cyklicznie konkursu jest upowszechnianie dobrych praktyk. Do tej pory, dzięki tej inicjatywie, udało nam się zidentyfikować ponad 200 projektów, które mogą być inspiracją do wprowadzenia zmian w zarządzaniu w Państwa samorządzie. Ich szczegółowe opisy znajdują się na stronie internetowej www.dobrepraktyki.pl. Opisane są tam także inne przedsięwzięcia podejmowane przez JST, nagrodzone w różnych konkursach organizowanych przez Związek Gmin Wiejskich RP, Związek Powiatów Polskich i Związek Miast Polskich.

W roku bieżącym dziedzinami konkursowymi Samorządowego Lidera Zarządzania 2011 są usługi społeczne, a wśród nich: kultura, oświata, ochrona zdrowia i pomoc społeczna.

Zaproszenie i broszura konkursowa dostępne są tutaj.

Dodatkowe informacje uzyskać można w Sekretariacie Konkursu w Związku Miast Polskich (tel. 61 633 50 53, 61 633 50 55). Wszystkie informacje znajdują się na stronach internetowych każdego ze Związków.

Zachęcamy Państwa do lektury załączonych materiałów oraz do zgłaszania interesujących wdrożeń funkcjonujących w Państwa jednostkach.

Termin naboru upływa 5 września br.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Doskonalenie zarządzania usługami publicznymi i rozwojem w jednostkach samorządu lokalnego (gminach i powiatach)", finansowanego z programu 2/POKL/5.2.1/2009 Wzmocnienie zarządzania w administracji samorządowej.

Pon., 4 Lp. 2011 0 Komentarzy Dodane przez: Rafał Rudka