Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Rusza dodatkowy konkurs ofert w ramach programu „Pokonać bezdomność” 2020

Rusza dodatkowy konkurs ofert w ramach programu „Pokonać bezdomność” 2020 fotolia.pl

„Pokonać bezdomność. Program pomocy osobom bezdomnym” ma na celu wsparcie finansowe dla projektów z zakresu pomocy społecznej skierowanej do osób bezdomnych lub zagrożonych bezdomnością. Właśnie rusza dodatkowy konkurs ofert na dostosowanie placówek świadczących usługi dla osób bezdomnych do obowiązujących standardów. W ramach programu można zdobyć od 50 do 300 tysięcy zł.

Dodatkowy konkurs ofert odbywa się w ramach modułu dotyczącego infrastruktury. Chodzi o wsparcie podmiotów w dostosowaniu do obowiązujących standardów prowadzonych przez nie placówek, które świadczą usługi dla osób bezdomnych.

Oferty w ramach dodatkowego konkursu do programu „Pokonać bezdomność. Program pomocy osobom bezdomnym” 2020 można składać do 3 lipca br.

Ofertę wraz z wymaganymi załącznikami należy przesłać listem poleconym do Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej – Departament Pomocy i Integracji Społecznej, ul. Nowogrodzka 1/3/5, 00-513 Warszawa. Na kopercie należy umieścić dopisek: „Pokonać bezdomność. Program pomocy osobom bezdomnym” – konkurs dodatkowy.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć tutaj

Źródło: MRPiPS

Czw., 18 Czrw. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Węgrzyn