Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Ruszyły zapisy na bezpłatne III Forum Pracowników Socjalnych

Ruszyły zapisy na bezpłatne III Forum Pracowników Socjalnych fotolia.pl

24 i 25 listopada 2019 r. w Gdańsku odbędzie się III Forum Pracowników Socjalnych. Hasło tegorocznej edycji brzmi: „Łączenie. Wspólnota. Solidarność”. Udział w Forum jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona.

Forum dedykowane jest nie tylko pracownikom socjalnym, ale również asystentom rodziny, opiekunkom i opiekunom, pracownikom domów pomocy społecznej i ośrodków wsparcia, pedagogom, wychowawcom, pracownikom świadczeń i ochrony zdrowia.

W programie znalazły się m.in. warsztaty, na których uczestnicy dowiedzą się jak tworzyć solidarność zawodową oraz współpracę zawodów pomocowych.

W dniu 25 listopada odbędą się m.in. warsztaty dotyczące współpracy pracowników socjalnych z innymi specjalistami oraz jeden warsztat dotyczący skutecznej współpracy związków zawodowych z pracodawcą.

Każdy uczestnik może zadeklarować udział w jednym z 6 warsztatów. Liczba miejsc w grupach warsztatowych jest ograniczona. O udziale w poszczególnych warsztatach zdecyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku wyczerpania miejsc w grupie organizatorzy zagwarantują udział w innym warsztacie. Informacja o podziale grup warsztatowych zostanie przekazana w trakcie rejestracji uczestników w Gdańsku.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj.

Dokładny program Forum znajduje się pod adresem: www.federacja-socjalnych.pl.

Organizatorami Forum są: Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej, Europejskie Centrum Solidarności oraz Uniwersytet Gdański.

Źródło: ops.pl

Pt., 18 Prn. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Alicja Cisowska