Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Konferencja „Zdrowy, aktywny i bezpieczny senior” już 10 października

Konferencja „Zdrowy, aktywny i bezpieczny senior” już 10 października fotolia.pl

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego zaprasza na  konferencję pn. „Zdrowy, aktywny i bezpieczny senior”, która odbędzie się 10 października 2019 r. w godz.  9.30 - 14.00 w Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie, ul. Zamkowa 2, 99-210 Uniejów.

Wydarzenie stanowić będzie okazję do uzyskania informacji na temat polityki społecznej realizowanej przez Samorząd Województwa Łódzkiego na rzecz osób starszych. W ramach wydarzenia zaprezentowane zostaną także różne aspekty podniesienia bezpieczeństwa seniorów, projekty realizowane dla osób starszych oraz zagadnienia zdrowotne.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymają Państwo na podany przez siebie adres poczty elektronicznej - automatycznego zwrotnego maila potwierdzającego, że zgłoszenie zostało dokonane w sposób prawidłowy. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc  rejestracji należy dokonywać do dnia 27 września br.

Szczegółowych informacji udziela Pani Agnieszka Hermel, Kierownik zespołu ds. działalności edukacyjnej i szkoleniowej, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  tel. +48 500 165 787.

W załączeniu program konferencji.

Źródło: NIST

Załączniki:
Pobierz ten plik (Agenda_Konferencja_Uniejów.pdf)Agenda_Konferencja_Uniejów.pdf167 kB
Czw., 19 Wrz. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś