Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

"Infrastruktura dostępna – standardy dostępności budynków". Zaproszenie na konferencję

fotolia.pl

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa organizuje konferencję "Infrastruktura dostępna – standardy dostępności budynków do potrzeb osób z niepełnosprawnościami", której partnerem merytorycznym jest Fundacja Integracja.

Głównym tematem spotkania będzie omówienie opracowywanego w MIB dokumentu "Standardy dostępności budynków do potrzeb osób z niepełnosprawnościami uwzględniając koncepcję uniwersalnego projektowania - poradnik". Konferencja ma na celu zebranie opinii osób zajmujących się bezpośrednio tematyką dostępności, które posłużą do dalszych prac nad dokumentem.

Konferencja odbędzie się 28 listopada 2017 r., o godz. 11:00, w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej (Warszawa, ul. Bracka 6/8).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o możliwości udziału w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń. W związku z powyższym udział jest możliwy po otrzymaniu zwrotnej wiadomości potwierdzającej wpisanie na listę uczestników.

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konferencja organizowana jest w związku z obchodzonym corocznie 3 grudnia Międzynarodowym Dniem Osób Niepełnosprawnych, ustanowionym w 1992 r. przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Pt., 24 Lst. 2017 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska