Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

IV edycja konferencji "Niepełnosprawni na rynku pracy"

IV edycja konferencji fotolia.pl

8 listopada br. na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej będzie miała miejsce konferencja „Niepełnosprawni na rynku pracy”. Wydarzenie, już po raz czwarty organizuje Uniwersytet Medyczny w Łodzi wraz z Fundacją Łódź Akademicka. Konferencja będzie okazją do tego, aby w szerokim gronie specjalistów rozmawiać o problemach osób z niepełnosprawnościami.

Konferencja „Niepełnosprawni na rynku pracy” to szereg wykładów, debat oraz prelekcji, ale i Giełda Pracy.

W tegorocznej edycji organizatorzy podejmą temat wsparcia psychologicznego oraz mentorskiego dla osób z niepełnosprawnościami, co przekłada się na zwiększone szanse na rynku pracy.

Celem konferencji jest również umożliwienie osobom niepełnosprawnym bezpośredniego spotkania z pracodawcami oraz dostępu do udziału w działaniach, które zwiększą ich szansę na znalezienie właściwej dla siebie pracy, praktyki czy stażu. Ponadto organizatorzy chcą promować najbardziej rozwojowe i przedsiębiorcze firmy, tworzące nowe miejsca pracy na terenie kraju, ale również te których produkty dotyczą szeroko rozumianej niepełnosprawności, rehabilitacji oraz opieki zdrowotnej skierowanej do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia (program, rejestracja, kontakt) znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie internetowej konferencji: http://niepelnosprawni.lodzakademicka.pl/

Źródło: niepelnosprawni.lodzakademicka.pl

Sob., 4 Lst. 2017 0 Komentarzy Dodane przez: Dawid Kulpa