Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

IX edycja Plebiscytu "Gwiazdy Dobroczynności"

IX edycja Plebiscytu fotolia.pl

Do 18 września br. organizacje pozarządowe, menadżerowie gwiazd, instytucje, fundacje firm mogą zgłaszać gwiazdy, które z nimi współpracują i angażują się w działania dobroczynne.

Program „Gwiazdy Dobroczynności” to jedyny w Polsce plebiscyt publiczności i największa kampania medialna promująca i nagradzająca zaangażowanie społeczne osób znanych. Pokazywanie działalności charytatywnej gwiazd w mierzalny sposób wpływa na postawy społeczne, przyczyniając się do wzrostu zainteresowania wolontariatem i filantropią. To również szansa dla organizacji pozarządowych współpracujących z osobami publicznymi na nagłośnienie ważnych problemów społecznych, znajdowanie partnerów i funduszy oraz zdobywania zaufania społecznego.

Kto może być nominowany?
W plebiscycie nagradzane są gwiazdy, sportowcy, dziennikarze, ludzie kultury i sztuki, internetowi twórcy. Doceniane jest społeczne i charytatywne zaangażowanie osób znanych, które udostępniając swój wizerunek, osobiście promując daną akcję, często stają się jej motorem napędowym, zachęcając innych do podobnej aktywności.

Jak przebiega Plebiscyt?
Wnioski nadesłane w Plebiscycie podlegają ocenie Kapituły, w składzie której zasiadają przedstawiciele partnerów Plebiscytu, mediów, organizacji pozarządowych, osoby cieszące się autorytetem. To oni wybierają najlepsze spośród zgłoszonych kandydatur. W kolejnym etapie wszystko zależy od internautów, którzy oddając swe głosy na stronie www.gwiazdydobroczynnosci.pl, wybiorą Laureatów Plebiscytu spośród nominowanych przez Kapitułę.

Kapituła przyznaje również nagrodę Honorowej Gwiazdy Dobroczynności, a Partner Główny Plebiscytu Nagrodę Specjalną Gwiazdę Dobroczynności Magazynu SHOW. Przyznana zostanie również Gwiazda Dobroczynności Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Statuetki w IX edycji Plebiscytu zostaną wręczone Laureatom podczas IX Balu Charytatywnego „Gwiazdy Dobroczynności”, który odbędzie się 10 lutego 2018 r.

Wniosek zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.gwiazdydobroczynności.pl, a wypełniony należy przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 18 września br.

Organizatorem plebiscytu jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.

Więcej informacji na www.gwiazdydobroczynnosci.pl

Źródło: gwiazdydobroczynnosci.pl

Pt., 18 Sp. 2017 0 Komentarzy Dodane przez: Dawid Kulpa