Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Co przyniesie nadchodzący tydzień w KWRiST?

Co przyniesie nadchodzący tydzień w KWRiST? fotolia.pl

W najbliższy poniedziałek 13 marca odbędzie się Zespól ds. systemu finansów publicznych. W porządku obrad znajdziemy m.in.:

  • projekt ustawy o zmianie ustawy o finansowym wsparciu tworzenia lokali socjalnych, mieszkań chronionych, noclegowni i domów dla bezdomnych, ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego oraz niektórych innych ustaw.
  • projekt ustawy  o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych.
  • projekt rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów w sprawie licytacji elektronicznej w postępowaniu egzekucyjnym w administracji.
  • projekt ustawy o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności gruntów.

Tego samego dnia odbędzie się również posiedzenie Zespół ds. Międzynarodowych Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego. Omówiony zostanie tam projekt programu wieloletniego pod nazwą „Niepodległa” na lata 2017-2021 wraz z projektem uchwały Rady Ministrów. Samorządowcy porozmawiają również o kierunkach współpracy zagranicznej JST.

Pt., 10 Mrz. 2017 0 Komentarzy Dodane przez: Marcin Maksymiuk