Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Co przyniesie nadchodzący tydzień w KWRiST?

Co przyniesie nadchodzący tydzień w KWRiST? fotolia.pl

W poniedziałek 16 kwietnia odbędzie się Zespół ds. Ustrojowych, którego członkowie zajmą się projektem ustawy o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących.

Tego samego dnia odbędzie się również  Zespół ds. Zdrowia i Polityki Społecznej w porządku obrad znajdą się m.in.:

  • Projekt rozporządzenia Ministra Rodziny Pracy i Polityki Społecznej w sprawie wzoru wniosku spółdzielni socjalnej o zwrot opłaconych składek oraz trybu dokonywania ich zwrotu.
  • Projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia zmieniającego rozporządzenie w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu opieki paliatywnej i hospicyjnej.
  • Projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie Rejestru Nowotworów Niezłośliwych Dużych Gruczołów Ślinowych.
  • Projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.
  • Projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie programu pilotażowego w centrach zdrowia psychicznego.

Również w poniedziałek odbędzie się również Zespół do Spraw Infrastruktury, Rozwoju Lokalnego, Polityki Regionalnej i Środowiska, w przedmiocie obrad znajdą się:

  • Projekt rozporządzenia Ministra Środowiska w sprawie wzorów sprawozdań o odpadach komunalnych odebranych nieczystościach ciekłych oraz realizacji zadań z zakresu gospodarowania odpadami komunalnymi.
  • Projekt rozporządzenia Ministra Środowiska w sprawie zakresu i sposobu przekazywania informacji dotyczących zanieczyszczenia powietrza.
  • Projekt ustawy o zmianie ustawy o transporcie drogowym oraz ustawy o czasie pracy kierowców. 
  • Projekt rozporządzenia Ministra Infrastruktury zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych czynności organów w sprawach związanych z dopuszczeniem pojazdu do ruchu oraz wzorów dokumentów w tych sprawach.

Dzień później we wtorek 17 kwietnia odbędzie się Zespół ds. Edukacji Kultury i Sportu w tym samym dniu zaplanowany jest również Zespół ds. Administracji Publicznej i Bezpieczeństwa Obywateli.

Projekty na poszczególne zespoły tematyczne dostępne są tutaj.

Uwagi można zgłaszać za pomocą formularza dostępnego tutaj.

Czw., 12 Kw. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Marcin Maksymiuk