Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Legnickie dni Smart City - już w październiku

Legnickie dni Smart City - już w październiku fotolia.pl

Zbliżają się „legnickie dni SMART CITY”, na które składają się: konferencja „Smart City – Mobilność Miejska”  3 października i seminarium „ITS – wdrożenie i do dalej?” 4 października br.

Konferencja ma stać się forum wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy samorządami, przedsiębiorcami i biznesem oraz prezentacją najnowszych rozwiązań praktycznych w zakresie szeroko rozumianej mobilności miejskiej. Tematyka wystąpień dotyczyć będzie m.in. transportu i logistyki miejskiej, komunikacji publicznej, współdzielenia środków transportu, elektromobilności, systemów monitorowania oraz wpływania na ruch drogowy. W ramach jednego z referatów przedstawione zostaną wnioski z zakończonych trzy dni wcześniej testów autonomicznego busa w Gdańsku. Będzie to pierwsze podsumowanie.

W ramach seminarium zaplanowano wystąpienia, a przede wszystkim dyskusje mające na celu dzielenie się doświadczeniami pomiędzy jednostkami samorządu terytorialnego posiadającymi już systemy ITS oraz miastami zainteresowanymi ich wdrożeniem.

Wydarzenie odbędzie się w hotelu Qubus Hotel**** w Legnicy przy ulicy Skarbowej 2.
Wszelkie informacje, w tym program „Legnickich dni SMART CITY” dostępne są na stronie internetowej: konferencja.legnica.eu. 

Źródło: konferencja.legnica.eu oraz edroga.pl

Pt., 23 Sp. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Dawid Kulpa