Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Legnickie dni SMART CITY pod patronatem DWW

Legnickie dni SMART CITY pod patronatem DWW .

Prezydent Miasta Legnicy zaprasza na „legnickie dni SMART CITY” na które składają się: konferencja „Smart City – Mobilność Miejska” w dniu 3 października 2019 r. oraz seminarium „ITS – wdrożenie i do dalej?” w dniu 4 października 2019 r. 

Konferencja ma stać się forum wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy samorządami, przedsiębiorcami i biznesem oraz  prezentacją najnowszych rozwiązań praktycznych w zakresie szeroko rozumianej mobilności miejskiej. Tematyka wystąpień dotyczyć będzie m.in. transportu i logistyki miejskiej, komunikacji publicznej, współdzielenia środków transportu, elektromobilności, systemów monitorowania oraz wpływania na ruch drogowy. W ramach jednego z referatów przedstawione zostaną wnioski z zakończonych trzy dni wcześniej testów autonomicznego busa w Gdańsku. Będzie to pierwsze podsumowanie. 

W ramach seminarium zaplanowano wystąpienia, a przede wszystkim dyskusje mające na celu dzielenie się doświadczeniami pomiędzy jednostkami samorządu terytorialnego posiadającymi już systemy ITS oraz miastami zainteresowanymi ich wdrożeniem.  

Wydarzenie odbędzie się w hotelu Qubus Hotel **** w Legnicy przy ulicy Skarbowej 2. 

Wszelkie informacje, w tym program „Legnickich dni SMART CITY” dostępne są na stronie internetowej: konferencja.legnica.eu .

Opiekę medialną nad wydarzeniem sprawuje Dziennik Warto Wiedzieć.

Pt., 9 Sp. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska