Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Zmagania diagnostów samochodowych w Poznaniu

Zmagania diagnostów samochodowych w Poznaniu fotolia.pl

8 kwietnia 2018 r. odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Diagnostów Samochodowych w trakcie Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu.

Podstawowymi celami konkursu były:

  1. Doskonalenie oraz sprawdzenie wiedzy i praktycznych umiejętności uprawnionych diagnostów samochodowych.
  2. Utrwalanie w środowisku uprawnionych diagnostów samochodowych przekonania, że tylko zgodne z prawem działanie może przyczynić się do pozytywnej oceny społecznej środowiska uprawnionych diagnostów samochodowych;
  3. Podnoszenie prestiżu społecznego pracowników stacji kontroli pojazdów.
  4. Przybliżenie społeczeństwu problematyki bezpieczeństwa ruchu drogowego w aspekcie techniki motoryzacyjnej, pracy uprawnionych diagnostów samochodowych oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku tego środowiska zawodowego.
  5. Wyłonienie najwszechstronniejszego diagnosty samochodowego OTDS w kategorii „wykonujący zawód” oraz w kategorii „student – aplikujący do zawodu diagnosty”.
  6. Wyłonienie najlepszej 2-osobowej drużyny stanowiącej reprezentację firmy, środowiska lub innego podmiotu w kategorii „zawodowcy” oraz w kategorii „studenci”.

Zawodnicy mieli do pokonania konkurencje teoretyczne i praktyczne, które sprawdzą ich umiejętności i wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym w aspekcie techniki motoryzacyjnej.

Organizatorem wydarzenia była Rada Federacji SNT Naczelnej Organizacji Technicznej ZM w Legnicy. Konkurs objęty był patronatem honorowym Związku Powiatów Polskich.

Pon., 9 Kw. 2018 0 Komentarzy
Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska
sekretarz redakcji Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska