Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Konkurs dla piłkarskich klubów sportowych z terenów wiejskich

Konkurs dla piłkarskich klubów sportowych z terenów wiejskich fotolia.pl

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) organizuje konkurs skierowany do piłkarskich klubów sportowych z terenów wiejskich. Ostateczny termin przesyłania prac konkursowych upływa 17 lipca br.

Zadaniem uczestników konkurs jest nakręcenie krótkiego filmu od 2 do 7 minut, obrazującego działalność klubu sportowego – takie jak pokazowy mecz, trening, sparing, strzały do bramki, najlepsze akcje piłkarskie.

Dodatkowo film powinien zawierać informacje o związku danego klubu i związek jego członków z obszarem wiejskim, a także informacje o wsparciu udzielonym przez ARiMR rodzinie członków klubu.

Prace wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym oraz wymaganymi załącznikami należy przesłać do 17 lipca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Organizatorzy konkursu ufundowali cenne nagrody w postaci toreb medycznych z wyposażeniem oraz przydatne klubom sportowym nagrody niespodzianki.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej ARiMR.

Źródło: ARiMR

Śr., 1 Lp. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś