Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Wsparcie pracy trenerów w ramach Rządowego Programu „KLUB”

Wsparcie pracy trenerów w ramach Rządowego Programu „KLUB” fotolia.pl

W edycji 2020 Rządowego Programu „KLUB” całą kwotę przyznaną w ramach dofinansowania można przeznaczyć na wynagrodzenie pracy trenerów. O programie pisaliśmy tutaj oraz tutaj.

Decyzja Ministra Sportu: www.edziennik.msport.gov.pl. Wyniki naboru zostaną ogłoszone do 4 czerwca 2020 roku.

Jak 100% dofinansowania przeznaczyć na wynagrodzenia pracy trenerów? 

Kluby jednosekcyjne.

W przypadku klubów jednosekcyjnych kwota dofinansowania w ramach Programu wynosi 10 tysięcy złotych. Podczas tegorocznej edycji możliwe jest przeznaczenie 100% dofinansowania na wynagrodzenie pracy trenerów. W przypadku zgłoszenia dwóch i więcej szkoleniowców kwota wsparcia prowadzenia szkolenia sportowego wynosi 10 000 zł do podziału w dowolnej proporcji.

Kluby wielosekcyjne

W przypadku klubów wielosekcyjnych kwota dofinansowania w ramach Programu wynosi 15 tysięcy złotych. W edycji 2020 możliwe jest przeznaczenie 100% dofinansowania na wynagrodzenie pracy trenerów. W przypadku zgłoszenia trzech i więcej szkoleniowców kwota wsparcia prowadzenia szkolenia sportowego wynosi 15 000 zł do podziału w dowolnej proporcji.

 UWAGA!

Korzystając z powyższego modelu finansowego należy mieć na względzie, że pozostałe elementy realizacyjne w ramach Rządowego Programu „KLUB” – zakup sprzętu sportowego czy organizacja obozu sportowego – nie mogą być przedmiotem dofinansowania ze środków Ministerstwa Sportu.

Źródło: MS

Śr., 6 Mj. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś