Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Konkurs plastyczny na projekt kartki wielkanocnej

Konkurs plastyczny na projekt kartki wielkanocnej fotolia.pl

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 7 do 9 lat. Uczestnicy konkursu mają za zadanie przygotować pracę plastyczną w postaci ciekawego i oryginalnego projektu kartki wielkanocnej. Prace mogą być wykonane techniką dowolną i powinny mieć format kwadratu o wymiarach 21 cm x 21 cm.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Banku Gospodarstwa Krajowego im. J. K. Steczkowskiego. 

Prace muszą być pracami własnymi ich autorów, nigdzie wcześniej nie publikowanymi oraz nie przedstawianymi w Konkursach. Każdy z uczestników może przesłać tylko jedną pracę konkursową. Z każdej placówki może wpłynąć maksymalnie 5 prac (wliczając również filie). Przekroczenie tej liczby skutkuje zakwalifikowaniem jedynie 5 prac dowolnie wybranych przez organizatora. W ramach konkursu zostanie wyłonionych trzech laureatów nagród głównych oraz zostanie przyznanych siedem wyróżnień.

Prace oceniane będą według czterech kryteriów: oryginalność; zgodność z tematem; estetyka; kompozycja.

Laureatom Konkursu przyznane zostaną nagrody, które zostaną przekazane przez Organizatora odpowiednim szkołom/świetlicom środowiskowym/bibliotekom publicznym, celem ich dalszego przekazania laureatom Konkursu lub przedstawicielowi placówek.

Nagrodami w konkursie są atrakcyjne zestawy edukacyjne dla dzieci.

Prace Konkursowe należy składać w zamkniętych, zbiorczych kopertach, z podaniem adresu szkoły/świetlicy środowiskowej/biblioteki publicznej, z dopiskiem „Konkurs plastyczny na projekt kartki wielkanocnej” na adres Organizatora:

Fundacja BGK im. J. K. Steczkowskiego, Al. Jerozolimskie 7, 00-955 Warszawa.

Źródło: www.fundacja.bgk.pl

Czw., 27 Lt. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś