Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Program Mikrowsparcie ruszył w Toruniu. Na wsparcie mogą liczyć działania związane z kulturą

Program Mikrowsparcie ruszył w Toruniu. Na wsparcie mogą liczyć działania związane z kulturą fotolia.pl

Nabór wniosków w programie Mikrowsparcie potrwa od 1 do 19 stycznia 2020 roku. Dofinansowanie przeznaczone jest dla działań edukacyjnych, festiwalów, koncertów czy wystaw. Program dotyczy projektów, które będą realizowane między 1 lutego a 30 czerwca 2020 roku.

Program Mikrowsparcie jest kierowany zarówno do osób fizycznych, jak i grup nieformalnych czy organizacji pozarządowych, którzy działają na rzecz organizacji wydarzeń kulturalnych na terenie Torunia. Organizatorzy takich wydarzeń mogą ubiegać się finansowanie wsparcie do 2500 zł.

W roku ubiegłym dzięki programowi Mikrowsparcie zrealizowano między innymi takie programy jak: wystawa „Przywróćmy pamięć o Chełmionce” z Chełmińskiego Przedmieścia, koncert finałowy „Tak Brzmi Toruń”, który podsumowywał cykl warsztatów dla muzyków i managerów, Plexsound Festival 2019 w HRPP Pamela, plastyczne warsztaty „Ilustracje z Bielaw” czy cykl spotkań fotograficzno-plastycznych „Mój album — moja historia”, które odbywały się w wybranych szkołach podstawowych na osiedlach Stawki oraz Podgórz.

Wnioski o dofinansowanie można składać do 19 stycznia 2020 roku. Po tym terminie wnioski będą oceniane pod kątem merytorycznym. Wyniki naboru zostaną ogłoszone 31 stycznia 2020 roku.

Rozpatrywane będą tylko te wnioski, które zostaną przesłane drogą elektroniczną przez stronę: www.tak.torun.pl.

Załączniki do wniosku można natomiast składać w sekretariacie Toruńskiej Agendy Kulturalnej w zamkniętej kopercie opatrzonej tytułem projektu. Osiedla preferowane w ramach obecnego naboru: Rubinkowo, Jakubskie-Mokre, Wrzosy, Chełmińskie Przedmieście, Bydgoskie Przedmieście, Staromiejskie. Mikrowsparcie 2020.

Dodatkowe informacje odnośnie programu można uzyskać pod numerem telefonu: 604 762 720 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: Miasto Toruń

Pt., 3 St. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Węgrzyn