Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Enea Akademia Talentów

Enea Akademia Talentów fotolia.pl

1 października rusza kolejna edycja programu Enea Akademia Talentów.

Enea Akademia Talentów to inicjatywa Enei i Fundacji Enea, której celem jest wspieranie rozwoju młodych talentów. Działania projektu edukacyjnego skierowane są równocześnie do dzieci i młodzieży oraz szkół i organizacji z inicjatywą, które chcą rozwijać talenty i pasje swoich podopiecznych. To już trzecia edycja programu, jak dotąd wyłoniono 40 talentów oraz nagrodzić grantami 18 Szkół. 

Tegoroczna edycja, poszerzona jest o nowe możliwości, daje szansę na zdobycie kolejnych grantów i stypendiów w kategoriach: sztuka, nauka i sport. W tym roku nie tylko Szkoły, ale i organizacje z inicjatywą mogą wziąć udział w programie. Dodatkowo o stypendia mogą zawalczyć uczniowie szkół ponadpodstawowych.

O stypendia w wysokości 3 000 zł na realizację swoich pasji i zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół podstawowych (od IV klasy) i ponadpodstawowych z obszaru działania spółek z Grupy Enea.

O granty w wysokości 10 000 zł mogą ubiegać się organizacje z inicjatywą, w tym: publiczne szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, organizacje pozarządowe (m.in. fundacje i stowarzyszenia), kluby sportowe, uczniowskie kluby sportowe oraz związki sportowe, państwowe i samorządowe instytucje kultury, które przedstawią autorskie programy edukacyjne dla młodych ludzi z terenu działania spółek z Grupy Enea.

Zgłoszenia przyjmowane są w trzech kategoriach (sport, sztuka, nauka) od 1 do 30 października 2019 r.

Więcej informacji na stronie organizatora www.enea.pl.

Źródło: www.ngo.pl

Śr., 18 Wrz. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś