Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Konkurs PAP dla szkół średnich. All you need is vote

Konkurs PAP dla szkół średnich. All you need is vote .

Polska Agencja Prasowa organizuje konkurs na najciekawsze prace zachęcające do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Do wygrania są nagrody pieniężne.

Do konkursu zaproszeni są uczniowie szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

„Za niespełna dwa miesiące w Polsce odbędą się eurowybory. Liczymy na to, że przy tej okazji młodzież pogłębi swoją wiedzę o Parlamencie Europejskim i zmobilizuje dorosłych do wzięcia udziału w majowym głosowaniu” – podkreślają organizatorzy.

Prace konkursowe mogą mieć formę wypowiedzi pisemnej, prezentacji, fotoreportażu wraz z komentarzem lub filmu, przy czym nie może on być dłuższy niż 10 minut. W przypadku filmu dopuszczalna jest praca zespołowa – grupy znajomych, koła zainteresowań czy klasy.

W maju pięcioosobowe jury wyłoni spośród zgłoszonych trzy najlepsze prace. Zwycięzca otrzyma 7000 zł, laureat drugiego miejsca - 4000 zł, a trzeciego - 2000 zł.

Prace można nadsyłać do 30 kwietnia 2019 r. 

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.europarlament.pap.pl. Pytania, zgłoszenia można kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Parlament Europejski 2019” współfinansowanego z programu dotacji Parlamentu Europejskiego w dziedzinie komunikacji.

Czw., 4 Kw. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska