Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Edukacja z Informatyką – konferencja

Edukacja z Informatyką – konferencja fotolia.pl

11 marca 2019 r., na PGE Narodowym w Warszawie, odbędzie się konferencja regionalna Edukacja z Informatyką organizowana przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Przedsięwzięcie skierowane jest do dyrektorów szkół i nauczycieli każdego szczebla, przedstawicieli Ośrodków Doskonalenia Nauczycieli oraz koordynatorów ds. innowacji.

Celem konferencji regionalnych jest dotarcie do jak największej grupy potencjalnych beneficjentów Fundacji, rozwój edukacji w Polsce na możliwie jak najwyższym poziomie przy wsparciu europejskich programów edukacyjnych w tym programu Erasmus+.

Tematem przewodnim konferencji będzie prezentacja jakościowej zmiany w edukacji, wynikającej z podstawy programowej w zakresie wykorzystania nowych technologii w nauczaniu.

Uczestnicy będą mogli zapoznać się również z ofertą programów cyfryzacji dla szkół oraz wziąć udział w sesjach tematycznych poświęconych praktycznemu wykorzystaniu nowych technologii w edukacji.

Jedna z sesji odbędzie się w Mobilnym Centrum Edukacyjnym FRSE – nowoczesnej ciężarówce edukacyjnej i przestrzeni dydaktycznej dla nauczycieli.

Podczas trwania wydarzenia dostępny będzie punkt informacyjny Erasmus+, programu z którego w ciągu siedmiu lat skorzysta 4 mln osób w całej Europie oraz 125 tysięcy instytucji.

Konferencja objęta została honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: www.webankieta.pl

Źródło: erasmusplus, MEN

Pt., 8 Lt. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Alicja Cisowska