Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Dobre praktyki samorządowe poszukiwane

Dobre praktyki samorządowe poszukiwane fotolia.pl

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza samorządowców, którzy wdrożyli w swoich gminach i powiatach nowe rozwiązania zarządcze w lokalnym systemie edukacji, modyfikują dotychczasowe sposoby działania, usprawniają i doskonalą metody zarządzania oświatą, do podzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi samorządowcami.

ORE zachęca do podzielenia się swoimi dobrymi praktykami szczególnie te samorządy, które w ostatnim roku przygotowały lokalne plany rozwoju oświaty i wspomagania szkół w zakresie kompetencji kluczowych uczniów, a następnie wdrożyły zapisane działania w praktyce w bieżącym roku szkolnym. Ośrodek zamierza zebrać doświadczenia samorządów w formie usystematyzowanych opisów i zaprezentować je na stronie internetowej ORE, jako otwarte zasoby edukacyjne. Mają one stanowić podpowiedź dla innych samorządów, podejmujących działania w zakresie reformowania lokalnego systemu oświaty.

Najbliższy termin nadesłania opisów praktyk mija 18 lutego. Ale wyznaczone zostały już kolejne terminy. Szczegółowe informacje o zakresie opisu praktyk, terminach ich przesyłania i kontakt do osób odpowiedzialnych w ORE znajdziecie Państwo tutaj.

Sob., 9 Lt. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Jarosław Komża