Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

PPP w Piastowie – drugie podejście

PPP w Piastowie – drugie podejście fotolia.pl

Gmina Piastów ogłosiła 31 grudnia 2018 r. po raz drugi postępowanie na wybór partnera prywatnego do projektu PPP pn. „Przebudowa i rozbudowa Liceum Ogólnokształcącego oraz budowa hali sportowej wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą”. Tym razem wybór partnera ma nastąpić w oparciu o tryb przetargu nieograniczonego, a nie jak w pierwszej procedurze w ramach dialogu konkurencyjnego.

Owe pierwsze postępowanie, toczące się od września 2017 roku, zostało unieważnione latem ubiegłego roku ze względu na to, że oferta z najniższą ceną przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

W ramach projektu partner prywatny zobowiązany będzie do sfinansowania oraz wykonania robót budowlanych. Natomiast po ich wykonaniu partner ma być odpowiedzialny za świadczenie usługi utrzymania zgodnie z określonymi przez Zamawiającego standardami dostępności obiektu. Okres trwania umowy o partnerstwie publiczno-prywatnym ma wynieść 22 lata.

Oferty wykonawców spełniających warunki udziału w postępowaniu będą oceniane według trzech kryteriów, którymi są: cena (60%), gwarancja jakości robót budowlanych (20%) oraz termin wykonania etapu inwestycyjnego (20%).

Potencjalni partnerzy mają czas na składanie ofert do 8 marca 2019 roku.

Całą dokumentację postępowania można znaleźć pod adresem bip.piastow.pl

Pt., 11 St. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Bartłomiej Zydel