Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności

Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności .

8 stycznia 2019 r. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE), Narodowa Agencja Programu Erasmus+ na lata 2014-2020 zaprasza na Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus + i Europejskiego Korpusu Solidarności.

Wydarzenie to jest skierowane do obecnych beneficjentów programu Erasmus+, ale również wszystkich tych, którzy nie mieli jeszcze okazji z niego skorzystać, a są zainteresowani ofertą edukacyjną Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (https://www.frse.org.pl/programy/)

Szerokie spektrum programów oraz działań Fundacji pozwalają na uczestnictwo w nich zarówno uczniom, studentom, wykładowcom, jak również seniorom. 

Wzorem lat ubiegłych niezbędne informacje na ten temat będą przekazane podczas sesji tematycznych, warsztatów i indywidualnych spotkań z ekspertami ale także z doświadczonymi beneficjentami.

Dodatkowo uczestnicy będą mogli zapoznać się z wynikami badań przeprowadzonymi przez Fundację, które w czytelny sposób prezentują cały wachlarz korzyści wynikających z uczestnictwa w projektach i ich realizacji.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się tutaj: http://erasmusplus.org.pl/ogolnopolski-dzien-informacyjny-2019/

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Czw., 20 Gr. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska