Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Nabór na zajęcia komunikacyjne dla szkół - edycja 2018/2019

Nabór na zajęcia komunikacyjne dla szkół - edycja 2018/2019 fotolia.pl

Zarząd Transportu Miejskiego m.st. Warszawy ogłasza nabór na zajęcia komunikacyjne dla klas I-III ze stołecznych szkół podstawowych w ramach projektu „Nasza wspólna sprawa, ekologiczna Warszawa”.

Podczas zajęć dzieci dowiedzą się czym jest transport publiczny i jak wpływa on na środowisko naturalne, a także poznają główne zasady bezpiecznego podróżowania komunikacją miejską.

Uczniowie przekonają się o ekologicznych zaletach pojazdów elektrycznych, których przybywa na stołecznych ulicach. Część zajęć odbędzie się w podstawionym w tym dniu autobusie elektrycznym.

Na zgłoszenia (dokonywane przez nauczycieli-wychowawców) ZTM czeka pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Należy do nich dołączyć wypełniony formularz zgłoszeniowy (do ściągnięcia ze strony www.ztm.waw.pl). Zajęcia będą się odbywały w każdy czwartek miesiąca z wyjątkiem dni wolnych od zajęć, okresów świątecznych oraz ferii zimowych. Pierwsze zajęcia planowane są w czwartek 4 października 2018 roku.

Warunkiem uczestnictwa jest zapewnienie na terenie szkoły miejsca do zaparkowania autobusu (12-metrowego) tak, aby uczniowie mogli się przy nim bezpiecznie poruszać podczas zajęć.

W ciągu jednego dnia w zajęciach może uczestniczyć pięć klas z jednej szkoły. Blok (dwie godziny lekcyjne) obejmuje zajęcia w klasie oraz z wykorzystaniem autobusu elektrycznego. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

ZTM prosi, aby rodzice uczniów nie dokonywali zgłoszeń. Informację o naborze zajęć należy przekazywać wychowawcom.

Źródło: ztm.waw.pl

Pt., 15 Czrw. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Dawid Kulpa