Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Edukacja przyszłości – konferencja w Lublinie

Edukacja przyszłości – konferencja w Lublinie .

V edycja Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI odbędzie się 11 – 12 kwietnia br. w Lublinie.

Do udziału w spotkaniu wspólnie z Krzysztofem Żukiem, Prezydentem Lublina, który objął EDUKACJĘ PRZYSZŁOŚCI 2018 Honorowym Patronatem, organizatorzy – Municipium S.A. oraz Miasto Lublin zapraszają wielu uznanych ekspertów i praktyków, aby podzielili się swoją wiedzą i sprawdzonymi rozwiązaniami.

V EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI to 4 konferencje: ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ, KULTURA I SPORT, DYREKTOR SZKOŁY W OBLICZU ZMIAN ORAZ I KONGRES SZKOLNICTWA BRANŻOWEGO, 20 paneli merytorycznych i debat strategów, ponad 80 prelegentów, 350 uczestników – liderów świata samorządu, oświaty, kultury, sportu i biznesu

W EDUKACJI PRZYSZŁOŚCI 2018 wezmą udział marszałkowie, starostowie, prezydenci, burmistrzowie i wójtowie samorządów z całej Polski. Grupą uczestniczącą w Konferencji są także naturalnie sekretarze i skarbnicy gmin, przedstawiciele radnych, a także organizacji, firm, uczelni wyższych i instytucji zainteresowanych  przyszłością edukacji, finansowaniem sportu i wielu innych tematach ważnych dla przedstawicieli JST.

Podczas konferencji EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI 2018 odbędą się rozmowy między innymi o przyszłości edukacji, finansowaniu oświaty, szkolnictwie branżowym po zmianach, wpływie zmian w Karcie Nauczyciela na organizacje JST, RODO w oświacie, finansowaniu kultury i sportu w samorządach i wielu innych tematach ważnych dla przedstawicieli JST odpowiedzialnych za oświatę, kulturę i sport oraz dyrektorów szkół.

 Nieodłącznym elementem Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI jest kultura. W tym roku ogłoszony będzie ranking wydatków na kulturę. Laureaci rankingu zostaną uhonorowani podczas Lubelskiego Wieczoru Artystycznego.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć tutaj: http://www.oswiataprzyszlosci.pl/

Pon., 19 Lt. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska