Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Aplikacyjne prace dyplomowe – projekt Uniwersytetu Warszawskiego

Aplikacyjne prace dyplomowe – projekt Uniwersytetu Warszawskiego fotolia.pl

25 października br. w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie odbyła się Giełda Współpracy w ramach projektu „Aplikacyjne prace dyplomowe – skuteczny start zawodowy”.

W projekcie „Aplikacyjne prace dyplomowe – skuteczny start zawodowy” studenci kierunków humanistycznych i społecznych z 6 wydziałów: Artes Liberales; Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii; Filozofii i Socjologii; Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych; Polonistyki; Psychologii, dzięki wsparciu doświadczonych promotorów będą przygotowywać prace licencjackie i magisterskie, odpowiadające na zapotrzebowanie przedsiębiorstw, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Dzięki temu możliwa będzie poprawa transferu wiedzy akademickiej do otoczenia społeczno-gospodarczego Uniwersytetu oraz podniesienie kompetencji zawodowych przyszłych absolwentów.

Przedsiębiorstwa, instytucje publiczne oraz NGO-sy mogą zostać partnerami projektu. Wystarczy skontaktować się z Uniwersytetem Warszawski, wysyłając mejla na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W treści można wskazać branżę, obszar zainteresowań lub już konkretne propozycje tematów potencjalnych prac dyplomowych

W taki sposób partnerzy projektu mogą zyskać innowacyjne rozwiązania dla wyzwań, z którymi mierzą się w swojej branży.

Możliwy jest także telefoniczny kontakt z biurem projektu: 22 55 22 030, 22 55 20 585.

Pt., 3 Lst. 2017 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska