Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

SAMORZĄDOWY LIDER. Udana modernizacja dróg w powiecie płockim

SAMORZĄDOWY LIDER. Udana modernizacja dróg w powiecie płockim fot. powiat-plock.pl

W XXII edycji ogólnopolskiego konkursu Modernizacja Roku powiat płocki otrzymał specjalną nagrodę Związku Powiatów Polskich. Uhonorowanie przyznane zostało za „Rozbudowę skrzyżowania (budowę skrzyżowania o ruchu okrężnym) drogi powiatowej nr 5205W (Płock) – gr. miasta - Draganie - Proboszczewice z drogą pow. nr 2908W Srebrna -Draganie wraz z drogą gminną”.

Konkurs „Modernizacja Roku” przez ponad 20 lat zdobył uznanie i markę w całym kraju. Najwyższy laur w tych zmaganiach, jak podkreślają sami organizatorzy, „jest obiektem pożądania wielu zarówno inwestorów, wykonawców, jak i projektantów modernizacji”. To jedyna tego typu nagroda w Polsce, „symbol zasadności inwestycji, najlepszego wykonawstwa i trafionego w punkt projektu”.

W tegorocznej edycji startowało aż 540 realizacji z całego kraju. Jury wizytowało 53 obiekty zakwalifikowane do finału. Nagrody zostały przyznane w 12 kategoriach. Pisaliśmy o tym tutaj

Uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród odbyła się 24 sierpnia 2018 roku w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie. Nagrodę – z rąk Rudolfa Borusiewicza, dyrektora Biura Związku Powiatów Polskich – odebrali dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Płocku Marcin Błaszczyk oraz Tomasz Dąbrowski - pomysłodawca i wykonawca projektu docenionej inwestycji, właściciel Drogowej Pracowni Projektowej „TD Projekt”.

Dyrektor Marcin Błaszczyk przekazał dyplom Przewodniczącemu Rady Powiatu w Płocku Lechowi Dąbrowskiemu, który był jednym z inicjatorów tej inwestycji.

Źródło: powiat-plock.pl

Sob., 8 Wrz. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska