Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

XXII edycji Ogólnopolskiego Spotkania Studentów Architektury (OSSA)

XXII edycji Ogólnopolskiego Spotkania Studentów Architektury (OSSA) fotolia.pl

Już tylko do 16 września można zgłaszać się do udziału w XXII edycji Ogólnopolskiego Spotkania Studentów Architektury (OSSA).

XXII edycja corocznych Ogólnopolskich Spotkań Studentów Architektury (OSSA) odbędzie się w tym roku w Łodzi. Organizowane w różnych lokalizacjach cykliczne zjazdy, dzięki inicjatywie studentów i absolwentów Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej po raz trzeci w historii zawitają do tego pofabrycznego miasta.

Osią tegorocznych warsztatów będzie „Widzenie i subiektywność percepcji zarówno w życiu codziennym, jak i architekturze”. W czasie trwających od 13 do 21 października zajęć, poszczególne grupy, z których każda składać się będzie z 7 studentów reprezentujących uczelnie z całej Polski oraz tutorów, pracować będą przez 8 godzin nad konkretnymi zagadnieniami. Podczas ostatniego dnia zjazdu odbędzie się podsumowujący działania wszystkich uczestników finisaż, umożliwiający zapoznanie się z powstałymi w trakcie warsztatów pracami. Wieńczące całość wydarzenie będzie miało charakter publiczny. W gronie zaproszonych znajdą się nie tylko przedstawiciele władz miejskich, szkół wyższych, ale także byli uczestnicy oraz organizatorzy poprzednich edycji.

Ideą przewodnią wszystkich Ogólnopolskich Spotkań Studentów Architektury jest poszerzenie wiedzy związanej z obszarem szeroko pojętej architektury i urbanistyki. Tego rodzaju zjazdy gromadzą bowiem ludzi zainteresowanych nie tylko wzajemną wymianą doświadczeń, ale także otwartych na poznawanie różnorodnych sposobów kreowania otaczającej ich przestrzeni.

Źródło: p.lodz.pl; forumakademickie.pl

Pt., 7 Wrz. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Alicja Cisowska