Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

III edycja konkursu Eurobuild Awards w Architekturze

III edycja konkursu Eurobuild Awards w Architekturze fotolia.pl

Ruszył nabór projektów do 3. edycji konkursu Eurobuild Awards w Architekturze. Nagrody przyznawane będą w sześciu kategoriach.

Konkurs Eurobuild Awards w Architekturze ma na celu promocję najlepszych rozwiązań architektonicznych w budownictwie komercyjnym i w przestrzeni publicznej. Poszukiwane są i wyróżniane projekty będące przykładem nowatorskich rozwiązań, wprowadzających nową jakość w projektowaniu budynków, przestrzeni i aranżacji wnętrz.

Nagrody przyznawane będą w sześciu kategoriach:

  • Biurowiec roku
  • Rewaloryzacja roku
  • Aranżacja miejsca pracy roku
  • Proekologiczny obiekt sprzyjający komfortowi użytkowania roku
  • Przestrzeń publiczna roku
  • Wielorodzinna zabudowa mieszkaniowa roku

Projekty oceniać będzie profesjonalne grono jury, składające się z przedstawicieli środowisk architektonicznych w tym przedstawiciele zarządu SARP oraz przedstawiciele inwestorów i deweloperów. Prace zgłoszone do konkursu oceniane będą zarówno pod względem walorów architektonicznych, estetycznych, funkcjonalnych jak i zrównoważonego budownictwa.

Głosowanie odbędzie się dwuetapowo. W pierwszym etapie architekci wybiorą po 3 najlepsze projekty w każdej kategorii. W drugim etapie, podczas gremialnego spotkania wszystkich członków jury zostaną wyłonieni zwycięzcy.

Ogłoszenie wyników i wyróżnienie zwycięzców nastąpi podczas Festiwalu Architektury w dniu 19 września 2018. Autorzy zwycięskich projektów nagrodzeni zostaną symbolicznymi statuetkami.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu Eurobuild Awards w Architekturze (jego regulamin oraz aplikacja służąca do przygotowania i przesłania projektów) dostępne są na stronie internetowej www.architecture.eurobuildconferences.com

Źródło: sztuka-architektury.pl oraz architecture.eurobuildconferences.com

Pt., 3 Sp. 2018 0 Komentarzy Dodane przez: Dawid Kulpa